فرق Windows XP Service Pack 2 با XP Service Pack 3 - رایانه و اطلاعات

فرق Windows XP Service Pack 2 با XP Service Pack 3

شنبه 14 دی‌ماه سال 1387

فرق Windows XP Service Pack 2 با Windows XP Service Pack 3 چیست و کدام بهتر است؟

از نظر نوع ساخت ، به روز رسانی و استفاده از همه System Requirement ها هر دو در یک Level قرار دارند. اما کمپانی سازنده ویندوز (Microsoft) در یک نظرسنجی عمومی و یک بررسی کلی در شرکت ها و منازل امریکا به این نتیجه رسیده است که هر کاربر ویندوز پس از نصب ویندوز بر روی سیستم خود چند نرم افزار را به طور روتین نصب می کند. از جمله آنها می توان به Adobe Acrobat Reader اشاره کرد که اجرا کننده فایل های PDF می باشد. بنابراین تصمیم گرفت این چنین نرم افزار ها را به صورت فشرده در ویندوز قرار دهد تا حین نصب ویندوز آن ها نیز به طور اتوماتیک نصب شوند.

اما از آنجا که اغلب آن ها Trail هستند پس از گذشت یک ماه دائما پیام می دهند که مدت استفاده رایگان از ما به سر رسیده و شما باید اصل نرم افزار را خریداری کنید. آنگاه شما مجبورید آن ها را پاک کنید. در حقیقت به Service Pack 2 باز خواهید گشت. به نظر می رسد کمپانی Microsoft با تمام کمپانی های عظیم نرم افزاری هماهنگی کرده است که به این طریق محصولات آن ها را وارد خانه های مردم کند.

البته این مطلب در مورد پک ۳ اوریجینال صدق می کند

 

http://www.iransetup.com/Answer/Answer8.html

نظرات (1)
جناب آقای سلیمانی
باعرض سلام
اول اینکه نرم افزاری که در ویندوز مورد بحث وجود دارد اداب آکروبات نیست بلکه پی دی اف ریدر است که ساخت شرکت ایرانی ام آر تی می باشد و در همه نسخه های ویندوز مورد بحث وجود نداردو در مورد موقتی بودن این نرم افزار بنده تا به حال پیامی مشاهده نکردم.
دوم اینکه در سرویس پک 3 قابلیت های امنیتی ویندوز کمی افزایش یافته است و نرم افزار جدیدی به آن اضافه نشده است پس از آنجایی که امنیت سیستم برای کاربران بسیار مهم است گمان نمی کنم استفاده از سرویس پک جدید مشکلی ایجاد کند .
با تشکر
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.